Byt 3+1 Borohrádek

v osobním vlastnictví

výměra 65 m2

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Nabízím Vám  ke koupi  byt o velikosti 3+1 o celkové výměře 65 m2 v prvním nadzemním podlaží panelového domu v klidné části Borohrádku na konci obce.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme zdarma výhodné financování.

Byt je tvořen ze tří  obytných místností, kuchyně s kuchyňskou linkou, dále  koupelny se sprchovým koutem, samostatné WC a prostorné vstupní chodby. Podlahovou krytinou jsou  lino a dlažba. V bytě jsou plastová okna.

Nebytovým prostorem je  sklep v suterénu domu. Vytápění bytu je ústřední dálkové.

Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a výborným dopravním spojením do okolních velkých měst. Nemovitost se nachází 20 km od automobilky v Kvasinách, tudíž je byt vhodný i jako investice na pronájem.
V případě zájmu o prohlídku volejte makléřce, těším se na setkání s Vámi při osobní prohlídce.

Renata Lexová

(kontakt níže)

rl_orez_sama_podpis

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Informace o městě

Město Borohrádek leží ve východních Čechách, v Královéhradeckém kraji, v okrese Rychnov nad Kněžnou. Žije zde přibližně 2 100 obyvatel. 

Borohrádek se nachází v oblasti pod Orlickými horami, povrch v okolí je tedy převážně rovinatý. Obklopen je téměř ze všech stran borovicovými lesy (proto Borohrádek). Ty jsou spíš rekreačního charakteru s několika lesními stezkami. Na podzim se stávají borohrádecké lesy oblíbeným místem houbařů z okolí.

Řeka Tichá Orlice je bohatým vyžitím pro milovníky rybaření, vodáky a znalce přírody. Přírodní koupaliště Splav a Písák jsou často navštěvovanými lokalitami v horkých letních dnech.

Borohrádkem prochází silnice I/36 a několik silnic II. třídy. Je zde železniční stanice na hlavní železniční trati Hradec Králové - Choceň. Odbočuje zde také regionální železniční trať Chrudim - Borohrádek; v roce 2011 Pardubický kraj rozhodl o zastavení osobní železniční dopravy mezi Holicemi a Borohrádkem a jejím nahrazení autobusovou linkou.

V Borohrádu je mateřská škola a dvě základní školy:

Cena nemovitosti

2.200.000,- Kč

v případě více zájemců bude rozhodovat nejvyšší nabídka

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář