Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 v Chocni

zděný byt 3+1

celková plocha 80m2

v klidné lokalitě ul. Marš.Žukova, Choceň

Popis nemovitosti

Hledáte pohodové bydlení v Chocni? Nabízíme vám zděný byt o velikosti 3+1 s celkovou výměrou 80m2, který je v osobním vlastnictví, umístěn ve třetím nadzemním podlaží zděného domu.

Byt je tvořen ze tří obytných místností, hlavní místností je obývací pokoj s jídelním prostorem se vstupem na zasklenou lodžii. Dalšími místnostmi jsou dva obytné pokoje, které ideálně mohou posloužit jako ložnice a pokoj pro děti, nebo pracovna. Kuchyň je vybavena plynovým sporákem, dřezem, vestavěnou myčkou, lednicí a troubou. V koupelně je vana, umyvadlo a pračka, součástí je samostatné WC.

Podlahy v bytě jsou krásné zachovalé parkety, dále lino a koberec, v koupelně je dlažba. Vytápění bytu je ústřední s vlastním plynovým kotlem. Byt má nová plastová okna.

Byt se nachází v klidné lokalitě na okraji Chocně s dostatkem zeleně, avšak i poblíž centra. Náměstí a obchodní řetězec Lidl je vzdálen přibližně 10 minut chůze.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování. Výhodou bytu jsou nízké provozní měsíční náklady.

Technické údaje:

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle  zákona  je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energ. tř. G.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na prohlídky s Vámi

Renata Lexová

rl_orez_sama_podpis

(kontakt níže)

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

pudorys1

pudorys2

Záběry z ptačí perspektivy

Něco málo o Chocni

Město Choceň se nalézá v okrese Ústí nad Orlicíl v Pardubickém kraji, na obou březích Tiché Orlice. Město se skládá ze sedmi evidenčních částí – Choceň, Březenice, Dvořisko, Hemže, Podrážek, Plchůvky  a Nová Ves. Ve městě žije přibližně 8 500 obyvatel. Choceň je významným železničním uzlem.

Pamětihodnosti:

www.chocen.cz

Cena bytu

3.990.000,- Kč

 

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář