Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chalupy v Tisové

pozemek 1.447 m2

rozsáhlá zahrada

zachovalá stodola

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi vesnický rodinný dům (chalupu) s bytovou dispozicí 2+kk v obci Tisová, která se nachází pouhých 5 km od Vysokého Mýta.

Jedná se o samostatně stojící dům obklopený rozsáhnou zahradou se vzrostlými stromy. Na pozemku se nachází původní zachovalá stodola, která nabízí mnohočetné využití. Součástí je také malá garáž a pergola na zahradě.

V prvním nadzemním podlaží je velký obývací pokoj, obytná kuchyň s jídelním prostorem, dále koupelna s vanou, samostatného WC a velká vstupní chodba. Chalupa je sice v původním stavu (po rekonstrukci v 70.letech), avšak velmi dobře udržovaná, na úžasném místě vhodném k rekreaci a odpočinku nebo i k trvalému venkovskému bydlení.

Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina 230/400V, zemní plyn, obecní voda i kanalizace. Vytápění domu je ústřední plynové s kotlem Junkers nebo topení kotlem na tuhá paliva v obytné kuchyni také krb v centrální chodbě. V domě jsou dřevěná špaletová okna. Střecha je sedlová se střešní krytinou pálené tašky.

Technické informace:

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na prohlídky s Vámi

Renata Lexová

rl_orez_sama_podpis

(kontakt níže)

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys pudorys1 pudorys2

Záběry domu z ptačí perspektivy

Něco málo o Tisové

Obec Tisová se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji, zhruba 5 km vjv. od Vysokého Mýta. Žije zde 575 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1407. 

Pamětihodnosti:

www.tisova.cz

Cena domu

2.490.000,- Kč

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář