Chata Vinice - PRODÁNO

Vysoké Mýto

pozemek o celkové rozloze 438 m2

v osobním vlastnictví

 

PRODÁNO

9 reálných zájemců o koupi ve 2 týdnech

výběr formou nabídkového řízení

 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi krásnou udržovanou rekreační chatu se zahradou v zahrádkářské oblasti Vinice na výjezdu z Vysokého Mýta směr Choceň.

Chata je zděná s částečně dřevěnou přístavbou o celkové zastavěné ploše 36 m2 s obytnou dispozicí 2+kk s příslušenstvím. V chatě je k využití v přízemí velká obytná místnost s krbovými kamny, které Vás v chladných dnech příjemně zahřejí, z tohoto pokoje je přímý vstup do zahrady. Dále je v přízemí kuchyňka s funkční kuchyňskou linkou, kde je přivedená voda z vlastní studny a také samostatné splachovací WC. V přízemí se dále nachází dílna (technická místnost), kde by se v případě zájmu dala vybudovat samostatná koupelna.

V prvním patře je umístěná velká ložnice. Do chaty je přivedená elektřina s novými rozvody v roce 2015. Odpad je řešen jímkou. Chata je částečně podsklepená.

Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy, záhony s jahodami a okrasné keře, které v létě zdobí a dotváření celkový vzhled zahrady. Za chatou je nově udělaná zastřešená terasa s výhledem na lesy a louku. Celá zahrada je oplocená.

Příjezd automobilem je hned ze silnice, parkování je možné na vlastním pozemku. Nemovitost je na klidném slunném místě nedaleko centra Vysoké Mýto a zároveň pár kroků od rybníka Chobot a místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku. Nedaleko chaty je otevřené v letních měsících občerstvení a nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde se vyřádíte Vy dospělí, tak také Vaše děti.

Chata je ve skvělém udržovaném stavu!!
Pozemek je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi v rámci našich služeb zajistíme zdarma výhodné financování.

V případě více zájemců bude rozhodovat nejvyšší nabídka. Pokud máte zájem o více informací a prohlídku, neváhejte mě kontaktovat na tel. č. 776650888.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

OKOLÍ

Nemovitost je na klidném slunném místě nedaleko centra Vysoké Mýto a zároveň pár kroků od rybníka Chobot a místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku.

Nedaleko chaty je otevřené v letních měsících občerstvení a nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde se vyřádíte Vy dospělí, tak také Vaše děti. Odkza viz níže:

https://www.facebook.com/trailyvm

https://zivot.vysoke-myto.cz/

 

traily   traily2   okoli_chobot_2

okoli    dsc01931   IMG_20210318_121948 

Cena

Prodáno formou aukce za nejvyšší možnou cenu.

Kontakt

Chcete, aby i o Vaši chatu/chalupu/pozemek byl velký zájem?

obraťte se na profesionálního makléře

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

Více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

 

 

Jak se podařilo prodat tuto chatu za 10 dní?

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář