Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v obci Budislav

v srdci Toulovcových Maštalí

 

bytová dispozice 4+1

řadový dům

pozemek 286 m2

součástí velká dílna a menší zahrada

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi řadový dům s bytovou dispozicí 4+1 v úžasné lokalitě Toulovcových Maštalí v obci Budislav, která se nachází 15 km od Litomyšle a 13 km od Poličky.

Jedná se o řadový rodinný dům s menší zahradou a velkou technickou dílnou za domem. Dům je tvořen ze dvou obytných podlaží. V prvním nadzemním podlaží je bytová dispozice 1+1, což je obývací pokoj propojený s kuchyní, dále technická místnost se sprchovým koutem, samostatné WC, špajz, vstupní chodba a veranda. Ve druhém nadzemním podlaží jsou další tři obytné místnosti, koupelna s vanou a WC. Nad druhým nadzemním podlažím je půda.

Dům je napojen na  inženýrské sítě - elektřina 230/400V, obecní voda, plyn. V současné době se v ulici budují nové odpady - společný septik. Vytápění domu je novým plynovým kotlem Bosch instalovaným v roce 2022. V domě jsou plastová okna a nové plastové vstupní dveře. Střecha je sedlová se střešní krytinou eternit.

Tento rodinný dům je v dobře udržovaném stavu, v dojezdové vzdálenosti do velkých okolních měst, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost a výborné pracovní příležitosti, proto je vhodný k trvalému venkovskému bydlení, ale také k rekreaci a odpočinku.

Celková plocha pozemku 286 m2, z toho zahrada 161 m2 a zastavěná plocha 125 m2.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle  zákona  je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na prohlídky s Vámi!

Renata Lexová

(kontakt níže)

rl_orez_sama_podpis

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

pudorys

 

pudorys2np

pudorys2pudorys2np2

Záběry na dům z ptačí perspektivy

Něco málo o Budislavi

Obec Budislav se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Žije zde 466 obyvatel.

Budislav je rozlehlá vesnice s velkým podílem rekreačních objektů. Obec je díky své poloze předurčena jako rekreační oblast. Nachází se zde 3 velké dětské tábory, téměř 200 objektů v obci (chalup a rekreačních chat) je využíváno k rekreaci.

Přímo v obci se nachází několik pískovcových útvarů (Velké a Malé Hradisko) navazujících na Toulovcovy a Městské Maštale s pískovcovými skalami, jedná se o přírodní rezervaci. Celá oblast je sdružena do Mikroregionu Toulovcovy Maštale. Severně od obce leží zámek Nové Hrady. Budislav je výchozí místo turistických a cyklistických tras vedoucích do oblasti Toulovcových a Městských Maštalí.

Pamětihodnosti

Vybavenost obce:

www.obecbudislav.cz

Cena domu

2.990.000,- Kč

 

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář