Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v obci Jehnědí

 součástí je garáž, kůlna, dílna, sklad

bytová dispozice 4+1

menší zahrada s pergolou k odpočinku a posezení

celková plocha pozemku 560 m2

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi vesnický rodinný dům s bytovou dispozicí 4+1 v centru obce Jehnědí, která se nachází 7 km od Chocně, 10 km od Ústí nad Orlicí a 12 km od Vysokého Mýta.

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům se zahradou, garáží a dílnou. Dům je tvořen ze dvou podlaží. V prvním nadzemním podlaží je bytová dispozice 3+1, dále koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, prádelna, špajz, velká vstupní chodba a praktická veranda.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou dvě letní místnosti a také půdní prostory, které jsou vhodné k případné další výstavbě obytných místností. V suterénu domu se nachází kotelna.

Tento rodinný dům je v původním, avšak dobře udržovaném stavu, v dojezdové vzdálenosti do velkých okolních měst, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost a výborné pracovní příležitosti, proto je vhodný k trvalému venkovskému bydlení.

Součástí domu je velká garáž, kůlna, dílna, sklad.  Dům je napojen na  inženýrské sítě - elektřina 230/400V, obecní voda, kanalizace. Odpad je sveden do septiku s přepadem do kanalizace. Vytápění domu je možné elektrokotlem s možností nočního proudu nebo kotlem na tuhá paliva. V domě jsou plastová okna. Střecha je sedlová se střešní krytinou pálené tašky.

Celková plocha pozemku cca 560 m2, z toho zahrada 357 m2 a zastavěná plocha 203 m2.
U domu je menší zahrada s pergolou k posezení a odpočinku.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle  zákona  je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energ. tř. G.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na prohlídky s Vámi

Renata Lexová

rl_orez_sama_podpis

(kontakt níže)

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

jpudorys jpudorys3jpudorys1

Videozáběry z dronu

Něco málo o obci Jehnědí

Jehnědí je obec v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Je tvořena vesnicí, která leží asi 10 kilometrů západně od Ústí nad Orlicí a 4 kilometry jihojihovýchodně od Brandýsa nad Orlicí a 7 kilometrů jihovýchodně od Choceně, na vyvýšené plošině mezi Sloupnickým potokem a Tichou Orlicí. Jehnědí má přes 340 obyvatel a 130 domů. 

Mají zde také základní a mateřskou školu, sportovní areál s fotbalovým hřištěm, prodejnu, letiště a hangár pro ultralehká letadla (největší svého druhu v Česku), sokolovnu s nádhernou starou oponou a kapli Panny Marie.
První dochovaná zmínka o Jehnědí je z roku 1282. V dávné historii byla střediskem všech okolních obcí. Ve znaku má obec samozřejmě malé jehně.

www.jehnedi.cz

Cena

2.940.000,- Kč

 v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit si nejvýhodnější nabídku

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

nebo www.pohoda-rk.cz

 

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář