Rodinný dům Sloupnice - PRODÁNO

bytová dispozice 4+kk

součástí je dílna, kotelna a garáž

celková plocha pozemku cca 650 m2

 

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám  k prodeji udržovaný rodinný dům o velikosti 4+kk v obci Dolní Sloupnice, která se nachází pouze 5 km od Litomyšle, 10 km od Ústí nad Orlicí a 10 km od Vysokého Mýta.

Dům je tvořen ze tří pater, v suterénu je velká dílna s garáží, v prvním podlaží je obytná část, kde se nachází tři obytné pokoje s prostornou kuchyní, potravinovým špajzem, dále velká koupelna s vanou, samostatná toaleta a chodba. Ve třetím podlaží je jeden obytný pokoj a velká půda, kde je možnost vybudovat ještě další obytné pokoje.

Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina 230/400V, obecní voda, kanalizace. Hlavní uzávěr plynu je na hranici pozemku. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva. V domě jsou dřevěná špaletová okna. V suterénu domu je také velký sklep. Celková plocha pozemku cca 650 m2.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování. Obec Sloupnice se vyznačuje dobrou občanskou vybaveností, popřípadě ostatní v blízké Litomyšli.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás

Renata Lexová

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Záběry z dronu

Kontakt a cena

 Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

nebo mi napište na kontaktní formulář níže

                         

 Realitní kancelář POHODA

Nám. Přemysla Otakara II. č.p. 190

(budova České spořitelny)

56601 Vysoké Mýto

 

 

Cena nemovitosti: 2.835.000,- Kč

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář