Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům v centru Vysokého Mýta

na náměstí Přemysla Otakara II.

součástí jsou dvě velké prodejny v přízemí

dále 3 velké bytové jednotky a kancelářské prostory v patrech

 celý dům je kompletně pronajatý

 

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám představit perlu vysokomýtských nemovitostí pro náročné klienty. Jedná se o památkově chráněný dům s bohatou historií. Stojí přímo na Náměstí Přemysla Otakara II, v jednom z nejromantičtějších vysokomýtských míst.

Tři největší přednosti tohoto domu:

  1. Nemovitost stojí přímo v centru Vysokého Mýta, kde se odehrává veškeré obchodní a občanské dění města a přilehlých vesnic
  2. Celá nemovitost je dlouhodobě pronajatá 
  3. Společnost Iveco Czech Republic, a. s. s výrobním závodem ve Vysokém Mýtě se zařadila mezi nejvýznamnější světové hráče v odvětví silniční přepravy (vyváží svá vozidla do cca 30 zemí světa, zaměstnává přes 3.900 lidí ze širokého okolí a tím pozvedá kupní sílu tohoto regionu.

Technická data domu:

V zadní části za domem je postavená další třípodlažní budova s 2 nákladními výtahy a další dvoupodlažní budova, obě určené pro výše uvedené prodejny jako rozsáhlé skladovací prostory. Tyto vedlejší budovy jsou spojeny propojovací chodbou a schodištěm jako celek s prodejnou železářství. Vnitřní dvůr je zastřešen a též slouží jako skladovací prostory. Celá stavební parcela je zastavěná.

Vysoké Mýto je městem pracovních příležitostí, kultury i sportu.

Prohlídkový den se uskuteční v pátek 29.4.2022 od 16 hodin.

V případě zájmu o prohlídku volejte makléřce.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorysy

0_rd-vysoke-muto-nam-premysla-otakara-22_0 0_rd-vysoke-muto-nam-premysla-otakara-22_1 0_rd-vysoke-muto-nam-premysla-otakara-22_2

Záběry z dronu

Katastrální mapa

katastralni_mapa_mapa

katastralni_mapa_orotofotomapa

Historie tohoto domu

historie_domu-1 historie_domu-2 historie_domu-3

Něco málo o Vysokém Mýtě

Město Vysoké Mýto leží ve východních Čechách uprostřed Pardubického kraje na řece Loučné. K 1. 1. 2020 ve Vysokém Mýtě bydlelo 12 288 obyvatel. 

Bylo založeno Přemyslem Otakarem II. v roce 1262 jako královské město a zanedlouho poté se stalo městem českých královen. Z doby založení se dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky k nimž patří kostel. sv. Vavřince, zvonice ze 16.století, Pražská, Litomyšlská a Choceňská brána. Dlouhá staletí těžilo ze své polohy na důležité obchodní cestě (Trstenické stezce) vedoucí ze středních Čech na Moravu. Do novodobé historie se zapsalo jako kulturní i průmyslové centrum.

 www.vysoke-myto.cz

 

Cena nemovitosti

 

 21.150.000,- Kč

 v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit si nejvýhodnější nabídku

 

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

nebo www.pohoda-rk.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář