Komerční objekt Vysoké Mýto - PRODÁNO

zavedený komerční objekt ve Vysokém Mýtě

celková plocha pozemku 539 m2, zastavěná plocha 224 m2

výrobní hala, velká dílna, sklady, garáž, kanceláře, zázemí

  

PRODÁNO

v krátké době 2 měsíců se skvělou prezentací

Popis nemovitosti

Zavedený komerční objekt se nacházející v lukrativní lokalitě města Vysokého Mýta, hned u centra.

Jedná se o uzavřený zděný objekt s výrobními halami, kancelářemi, garáží, garážovým stáním, kotelnou, sklady a velkým uzavřeným dvorem. Celková plocha pozemku je 539 m2, zastavěná plocha je 224 m2. Objekt prošel rekonstrukcí v roce 2002 a jeho technický stav je velmi dobrý.

Nemovitost je tvořena ze dvou pater, v prvním podlaží je výrobní hala (13,00 x 6,5 m) s velkými vraty s vjezdem do dvora, sklad materiálu, velká dílna (7,80 x 4,40 m), kuchyň s kuchyňskou linkou, umývárna se sprchovým koutem a toaletou, šatna a vstupní chodba. Ve druhém nadzemním podlaží jdou dvě kanceláře, kuchyňka, WC. Součástí nemovitosti je ve vedlejší stavbě dále kotelna, sklad, garážové stání pro 2 automobily, uzavřená garáž a velký dvůr.

Komerční objekt je napojen na všechny inženýrské sítě - plyn, elektřina 230/400V, obecní voda, kanalizace. Součástí objektu je fotovoltaická elektrárna - solární systémy umístěné na střeše budovy k získávání elektrické energie ze slunce. Vytápění nemovitosti je ústřední s plynovým kotlem. 

Nemovitost je v osobním vlastnictví. Nemovitost lze využít jako výrobní či skladovací prostory. Je zde také možnost převzít zavedenou elektro-firmu i s vybavením.

Město Vysoké Mýto se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, pracovními příležitostmi a dopravní dostupností vlakem i busem.

Více informací k prodeji - viz níže!

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Záběry z dronu

 

Kontakt

Chcete, aby byl i o Váš komerční objekt velký zájem?

obraťte se na profesionálního makléře

rl_orez_sama_podpis

  Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

 

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

Více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

 

CENA NEMOVITOSTI: 4.990.000,- Kč

 

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář