V realitách pracuji od roku 2011. Pár let jsem měla vlastní frenčízovou realitní kancelář METROPOLREAL s pobočkou ve Vysokém Mýtě.

Jelikož je život nevyzpytatelný, po pár úspěšných letech podnikání v realitách jsem přijala nabídku mého partnera Michala Hrdiny a nyní reprezentuji spolu s ním realitní kancelář POHODA.

Tím se Michal stal jak mým životním, tak také obchodním partnerem. Jak se říká: „Ve dvou se to lépe táhne"! Navzájem se podporujeme a doplňujeme. Společně vychováváme tři náctileté děti, což je někdy také pěkná fuška .

wood-home-parents-house-house-nest-1448600

Práce realitního makléře mě neskutečně naplňuje, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Prosím, přečtěte si mé tipy a články v další záložce. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat, ráda se s Vámi sejdu. Osobně k Vám přijedu nebo zajdeme na kávu a probereme, jak co nejvýhodněji prodat Vaši nemovitost.

Renata LEXOVÁ

Renata LEXOVÁ
9 +
let zkušeností v oboru
300 +
klientů
180 +
realizovaných transakcí

Proč právě se mnou?

KONZULTACE ZDARMA

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU

Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE TADY, BYDLÍM TADY

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.