Prodej pozemku v Dolní Sloupnici - PRODÁNO

POZEMEK 1085 m2 

s možností výstavby rodinného domu

v centru obce Dolní Sloupnice

 

PRODÁNO

Chcete, aby byl i o Váš pozemek při prodeji velký zájem?

Využijte moji špičkovou prezentaci - viz info níže 

Popis nemovitosti

Krásný pozemek (zahradu) o výměře 1085 m2 vhodný k výstavbě rodinného domu v obci Dolní Sloupnice, který je vzdálen 5 km od Litomyšle a 10 km od Vysokého Mýta a 12 km od Ústí nad Orlicí.

Inženýrské sítě jsou pár metrů od hranice pozemku - obecní kanalizace, elektřina, plyn, přímo na pozemku je obecní voda.

Pozemek je umístěn v centru obce s výjezdem na silnici. Zahrada je celá oplocená, velmi dobře udržovaná se vzrostlými okrasnými stromy a květinami. Velmi slunné klidné místo! Pozemek je v obci se slušnou občanskou vybaveností, vše ostatní naleznete v blízké Litomyšli. 

V rámci našich služeb Vám nabízíme zdarma výhodné financování. V případě zájmu o prohlídku volejte makléřce.

Renata Lexová

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

INFORMACE O OBCI

Obec Sloupnice je dlouhá údolní vesnice v okrese Svitavy ležící 7 km severně od Litomyšle. V místních částech Dolní Sloupnice, Horní Sloupnice a přidružených částech žije přibližně 1700 obyvatel.

Sloupnice nabízí svým občanům základní služby jakými jsou pošta, zdravotní středisko, matrika, stavební úřad, obecní knihovna, dobré autobusové spojení do okolních měst, funguje zde několik obchodů s potravinami a smíšením zbožím a dvě pohostinství. Celá vesnice je plynofikována, dokončena je stavba kanalizace (2019).

Obec je zřizovatelem mateřské školy, základní školy a domova pro seniory.

O dění v obci a náplň obyvatel ve volném čase se významnou měrou stará řada místních spolků, sportovní oddíly, evangelická a katolická farnost.

Sportovní vyžití nabízí budova sokolovny, fotbalové hřiště, multifunkční hřiště s umělým povrchem a atletickou dráhou či několik asfaltových a dětských hřišť.

Kulturní aktivity jako plesy, zábavy, koncerty, divadelní představení a další se odehrávají převážně v sokolovně a zastřešeném venkovním areálu Na Mlejnici.

 

CENA

Cena za pozemek 525.000,- Kč

Kontakt

Chcete, aby byl i o Váš pozemek velký zájem?

obraťte se na profesionálního makléře

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

Více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář