Prodej bytu Sloupnice - PRODÁNO

byt 3+1 v osobním vlastnictví

podlahová plocha 68 m2

Dolní Sloupnice

GARÁŽ, zahrádka u domu

 

cena 1.450.000,- Kč

 

PRODÁNO

 

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji zděný byt o velikosti 3+1 a rozloze podlahové plochy cca 68 m2, který se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu v obci Dolní Sloupnice, na strategickém dobrém místě pro dojíždění pouze 5 km od Litomyšle, 10 km od Ústí nad Orlicí a 12 km od Vysokého Mýta.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci nabízíme zdarma zajištění výhodného financování. Byt tvoří tři obytné místnosti - obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice. Dále kuchyň s kuchyňskou linkou na míru včetně vestavěných spotřebičů. Dále zrekonstruovaná koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba. V bytě jsou plastová okna, obložkové dveře ( vše cca 11 let od rekonstrukce), vestavěné skříně. Vytápění bytu je ústřední na vlastní plynový kotel. Předností bytu jsou nízké provozní měsíční náklady.

Nebytovými prostory jsou dva zděné sklepy v suterénu domu. Majitelé mají možnost využívat část zahrady pro relax a odpočinek před domem a také společnou pergolu k posezení za domem. K bytu náleží GARÁŽ hned u domu.

Nemovitost je na kraji obce, disponuje tudíž velkým soukromým, klidem a zelení. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu cca 5 km v Litomyšli nebo 10 km ve Vysokém Mýtě nebo v Ústí n.Orl. Obec Sloupnice disponuje dobrým dopravním spojením busem do všech přilehlých měst, v obci je obchod s potravinami, pošta, zdravotní středisko, škola a knihovna.

Daň z nabytí nemovitých věcí byla dle rozhodnutí vlády zrušena, tudíž je nyní výhodné nemovitost pořídit v nejbližší době.

V případě zájmu je možné také koupit i druhý byt stejných majitelů ve 2.NP s podobnou dispozicí a také s druhou garáží.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na Vás, Vaše makléřka

Renata LEXOVÁ

776650888

renata.lexova@pohoda-rk.cz

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

foto_ja_baner_oriznuty_pohoda-removebg-preview

 

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

nebo mi napište na kontaktní formulář níže

                         

 Realitní kancelář POHODA

Nám. Přemysla Otakara II. č.p. 190

(budova České spořitelny)

56601 Vysoké Mýto

Kontaktní formulář