Zahrada Vinice - REZERVACE

Vysoké Mýto

pozemek v osobním vlastnicví

výměra 487 m2

 

REZERVACE

Popis nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi krásnou udržovanou zahradu o výměře 487 m2 v zahrádkářské kolonii Vinice Vysoké Mýto na výjezdu z Vysokého Mýta směr Choceň (naproti obalovně Strabag, u autobusové zastávky).

Na pozemku je přivedena elektřina a obecní voda. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy a okrasné keře, které v letních měsících krásně kvetou a dotvářejí tak celkový vzhled zahrady.

Příjezd automobilem je ze silnice, parkování je možné na vlastním pozemku nebo pár metrů od zahrady.

Nemovitost je na klidném slunném místě nedaleko města Vysoké Mýto a zároveň pár kroků od rybníka Chobot a místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku. Nedaleko chaty je otevřené v letních měsících občerstvení a nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde se vyřádíte Vy dospělí, tak také Vaše děti.

Pozemek je v osobním vlastnictví, proto Vám rádi v rámci našich služeb zajistíme výhodné financování.

Na pozemku se dá vystavět chata pro rekreační účely.

V případě zájmu o prohlídku volejte makléřce

Renata Lexová

(kontakt níže)

rl_orez_sama_podpis

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Něco málo o Vysokém Mýtě a okolí

Vysoké Mýtoje město ležící v okrese Ústí nad Orlicí, na řece Loučné. Je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších a šestým největším z měst Pardubického kraje. Městem prochází železniční trať 018 z Chocně do Litomyšle a silnice I/35 spojující Liberec s Mohelnicí. Ve Vysokém Mýtě žije přibližně 12 tisíc obyvatel.

Město začalo psát svou historii dávno před polovinou 13. století, kdy bylo založeno králem Přemyslem Otakarem II. jako jedno z obchodních středisek na hlavní spojnici Čech s Moravou. Do současnosti se z doby založení dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky architektury, k nimž patří kostel svatého Vavřince, zvonice ze 16. století, renesanční hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice, Pražská a Litomyšlská brána, věž Choceňské brány, radnice a budova bývalého okresního soudu. V hradebním opevnění se dochovaly Vodárenská a Klášterská bašta.

https://www.vysoke-myto.cz/

https://www.facebook.com/trailyvm

 

 

Cena

550.000,- Kč

v případě více zájemců bude rozhodovat nejvyšší nabídka

Kontakt

rl_orez_sama_podpis

Renata LEXOVÁ 

  776650888

 renata.lexova@pohoda-rk.cz

špičková prezentace nemovitostí

10 let praxe v oboru

více informací o Renatě a její práci najdete na www.renatalexova.cz

Renata LEXOVÁ

 

Práce realitního makléře je velmi zodpovědná práce, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni, avšak vždy s úsměvem na tváři a lidským přístupem. Ke každému klientovi přistupuji individuálně dle jeho potřeb.

Prodej nemovitosti je důležitý krok v životě každého z nás, proto by to nikdo neměl podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. Záleží mi na odvedení špičkové práce. Mojí největší odměnou po každém zrealizovaném prodeji jsou spokojení klienti, kteří mě dále doporučují svým známým.  

Jsem tady pro Vás, abych Vám poradila a pomohla s prodejem či koupí nemovitosti.

Vaše makléřka Renata

 


Renata LEXOVÁ

Kontaktní formulář