Moje zkušenost - ze strany kupujícího - s paní Lexovou, reality POHODA, Vysoké Mýto. Koupě nemovitosti proběhla hladce. Veškeré domluvené termíny schůzek proběhly dle dohody. Potřebná dokumentace byla připravena a vyřízena včas. Převody peněz i práce s advokátní úschovnou byla bezproblémová. Oceňuji lidský, přátelský, ale zároveň zodpovědný a profesionální přístup makléřky. Upřímně: paní Lexová změnila můj pohled na prodejce nemovitostí. Není to žádná realiťačka, ale opravdová REALITNÍ MAKLÉŘKA, která své práci rozumí. DOPORUČUJI! V. Černín
Pro mě nejlepší makléřka kterou jsem poznala a myslím že lepší najít snad ani nejde. Pomáhá mi s pronájmem nemovitosti a vždy se snaží najít slušné a spolehlivé podnájemníky. Jsem vděčná, že jsme na sebe narazily a tímhle bych jí chtěla moc poděkovat. L.B
Vstřícné a opravdu POHODOVÉ jednání. Vše nám bylo řádně a dobře vysvětleno. Rychlá služba. Určitě bychom doporučili makléřku paní Renatu Lexovou.
Byli jsme velmi spokojeni - vstřícné, rychlé, profesionální jednání. Doporučujeme. Jeřábkovi
PANÍ LEXOVÁ, DĚKUJEME ZA PROFESIONÁLNÍ A VELMI PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ. PŘEJEME VÁM ÚSPĚCH V PRÁCI A ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ. KMOŠKOVI
Chtěla bych paní Lexové moc poděkovat. Ne pokaždé se lidé zbavují nemovitosti za účelem nabytí financí, ale prostě musí, ztráta blízké osoby. Paní Lexová měla moc hezký lidský přístup, pomohla, poradila. Ještě jednou děkuji. Hurytová
Paní Lexová, děkujeme Vám touto cestou za profesionální, velmi vstřícné a slušné jednání při prodeji nemovitosti. Doporučujeme Vás proto i dalším potecionálním klientům. Ještě jednou díky. Novákovi
Poděkování paní Renatě Lexové z realitní kanceláře POHODA. Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní makléřce za profesionální práci při prodeji naší nemovitosti. Vzhledem k velikosti domu byla situace složitější, ale paní vše bravůrně zvládla! Moc děkujeme Tejklovi
Chtěl bych moc poděkovat pani Renatě Lexové za jeji služby, když jsem kupoval dům v Hrušové. Moc mi pomohla vše vyřídit a vlastňe prodat i můj starší byt. Jednaní s ní byla radost a jsem rad,že jsem poznal takto vstřicného člověka, který ma svoji práci rád a opravdu vám kdykoliv s čimkoliv pomůže.
S paní Renatou Lexovou a celkově s RK Pohoda na pobočce Vysoké Mýto jsme byly nadmíru spokojeny. Se vším nám šarmantně pomohla, dokonce zajistila odhadce v bleskovém čase ;) Služby paní makléřky rozhodně doporučujeme. Tímto chceme ještě jednou poděkovat za ochotu a trpělivost.
Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši pečlivost, se kterou jste se tomuto prodeji věnovala. Ať se Vám stále daří. Se službami realitní kanceláře a speciálně paní Lexové jsme velmi spokojeni, můžeme její služby vřele doporučit!
Makléřka paní Lexová nám zajistila celý prodej bytu po stránce obchodní i právní. Po celou dobu nás informovala o dění věci a byla velmi ochotná. Za nás profesionální přístup, rychlé a slušné jednání. Moc děkujeme!
Se službami paní Lexové jsme byli velmi spokojeni. Paní Lexová byla velmi profesionální, milá a rychlá. Můžeme vřele doporučit.
Jsou to už více než tři roky, co jsme s pomocí Renaty Lexové řešily prodej bytu a zároveň koupi bytu nového. Vše proběhlo hladce. Oceňujeme hlavně její profesionální přístup a ochotu. Rozhodně její služby doporučujeme.
Doporučujeme. Seriózní a profesionální přístup!
Moc děkujeme za profesionální práci a přitom lidský a milý přístup. S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni a určitě se na Vás obrátíme i příště.